logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

прибирання квартир

 

прибирання будинкiв

 

прибирання офiсiв

 

хiмчистка

 

хiмчистка килимiв

 

хiмчистка ковролiнiв
 
хiмчистка мяких меблiв
 
хiмчистка шкiряних меблiв

"GRAND" - ЯКІСТЬ, ЯКА ГОВОРИТЬ САМА ЗА СЕБЕ

 

   Якщо вас цікавлять клінінгові компанії Київ і ви підшукуєте професіоналів, котрі справляться з поставленою задачею будь-якої складності в стислі строки, швидко приведуть дім у порядок, квартиру чи офіс, звертайтесь до нас! Клінінгова компанія "GRAND" працює у сфері професійного прибирання більш ніж 10 років. За цей час ми встигли напрацювати цінний досвід і заслужити довіру багатьох клієнтів. З нами співпрацюють, як власники квартир, будинків, так і великі компанії, офісні та торговельно-розважальні центри, магазини і кафе.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНІ КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ КИЇВ?

 Замовляя професійне прибирання, наші клієнти отримують:
     1. Ідеально чисте приміщення. Ми працюємо тільки з якісними професійними миючими засобами, які недоступні (яких немає) у звичайних гіпермаркетах, відповідально підходимо до виконання поставленої задачі(завдання). У результаті клієнти отримують чисту (охайну) квартиру, дім, склад або офіс без забруднень, пилу чи неприємного запаху.
     2. Можливість зекономити час. Спеціалісти (фахівці) компанії "GRAND" розуміють, що якісне прибирання потребує немалих затрат часу. Наша команда справляється з поставленим завданням за кілька годин, у цей час клієнтам, навідь, не обов"язково знаходитись у будинку чи офісі - ми гарантуємо збереження усіх особистих речей. Вам нема потреб доглядати за клінінг - спеціалістами, бо в нас працюють тільки чесні та відповідальні співробітники.
     3. Можливість замовити будь-який перелік клінінгових послуг. Ми проводимо комплексне прибирання, яке включає повне очищення підлоги, стелі, стін. вікон, меблів, а також усіх предметів, що знаходяться у приміщенні. Також  компанія надає можливість замовити  окремі клінінгові послуги, наприклад, хімчистка м"яких меблів або професійне миття вікон.
     4. Можливість замовити одноразовий клінінг або прибирання на постійній основі. Ми приходимо на поміч  клієнтам, коли їм потрібно (нагально,швидко) терміново навести лад у приміщенні, наприклад, після переїзду до нового житла або перед майбутнім святом у заміському будинку. Також ми пропонуємо абонентське обслуговування - проведення регулярного прибирання, наприклад, в квартирі, магазині або офісному приміщення.
     5. Індивідуальний підхід к виконанню поставленого завдання. Кожний наш клієнт має можливість замовити виїзд менеджера до дому, який дасть оцінку масштабу роботи, дасть цінні поради, рекомендації що до вигляду (способу) прибирання яке треба зробити, визначить оптимальні засоби його проведення.

КЛІНІНГ КИЇВ від компанії "GRAND" та його переваги.

   Компанія "GRAND" надає повний комплекc клінінгових послуг. Ми працюємо на всяких об"єктах - житлових, у тому числі квартирах, домах, офісах, торговедьних і промислових об"єктах. Фахівці компанії проводять (здійснюють) професійне прибирання приміщень і територію, що до них прилягає.
     • Поточне прибирання
     • Генеральне прибирання
     • Після ремонтних і будівельних робіт
     • Після форс-мажорних обставин, наприклад, пожежі або затоплення.

   У нашому розпорядженні - професійні миючі засоби, які ефективно впораються з найскладнішим забрудненням і при цьому не завдають шкоди делікатним поверхням при обробці, також у наших клієнтів є можливість замовити еко-клінінг з використанням тільки екологічно-безпечних засобів. У нас є необхідне клінінг- устаткування, яке дозволяє зробити прибирання максимально швидким і ефективним. Ми використовуємо потужні пилососи, поломиючі машини, пристрої для чищення ковроліну, а також професійний інвентар для прибирання та миття вікон.  На об"єкті, зважаючи на його площу та складність прибирання, може працювати, як один фахівець, так і команда професіоналів. Це дозволяє зменшити час  прибирання великих приміщень і територію, що до них прилягає без шкоди для якості роботи.

ЯК ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНЕ ПРИБИРАННЯ В  КОМПАНІЇ "GRAND" ?

Для того, щоб розпочати співробітництво з нами, досить подзвонити по телефону і замовити виїзд фахівця (спеціаліста).
     • Ми дамо оцінку фронту робіт
     • Складемо кошторис
     • Погоджуємо перелік робіт по прибиранню
     • Призначимо виїзд бригади клінінг-фахівців на зручний (потрібний) для Вас час
     • В обумовлений день ми швидко і якістно зробимо прибирання.

Якщо вас цікавить професійне та недороге прибирання в Київі, зв"яжіться з нашим менеджером по телефону і замовте виїзд фахівця на об"єкт!

миття вiкон

 

миття вiтрин

 

миття фасадiв

 

пiсля пожежi

 

пiсля потопу

 

пiсля будiвельне

 

еко 2

 

озонування

Наши клиенты: