logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

Еко прибирання

ЕКОЛОГІЧНЕ ПРИБИРАННЯ КИЇВ

   Хіба можна уявити собі якістне прибирання без використання миючих засобів? Але мало хто знає, що токсичні синтетичні компоненти, які присутні у складі більшості продуктів побутового призначення, несуть загрозу здоров"ю людини. У такому випадку, прагнення до чистоти стає небезпечним для усіх домочадців. Вихід є: еко-прибирання. У Києві ціна на дану клінінгову послугу стане максимально вигідною для клієнта, який замовить її в компанії GRAND.

ЧОМУ НЕОБХІДНО ЗАМОВЛЯТИ ЕКО-ПРИБИРАННЯ У КИЄВІ?

   Еко-прибирання - безкомпромісне рішення для родин з дітьми. Зробити вибір на її користь треба і господарям чотирьохлапих улюбленців, і алергікам, і всім, хто небайдужий до свого здоров"я. Сам механізм наведення ладу практично не відрізняється від "стандартної процедури". Між тим,  відмінність від звичного, в розумінні досягнення чистоти, еко-прибирання приміщень - не має на увазі використання агресивної хімії. У процесі фахівці клінінгової компанії GRAND використовують іноваційні методи сухої парообробки та безпечні чистячі речовини. Це дозволяє вважати екологічне прибирання нешкідливим, воно не викликає алергічну реакцію і надає антибактеріальний ефект. Очистку будь-яких поверхонь спеціалісти здійснюють за допомогою іонізаторів, парогенераторів і зволожувачів повітря. Завдяки еко-прибиранню у Києві, вартість якого принципово не відрізняється від звичайного, вдається впоратися навіть з найскладнішими забрудненнями, що в"їлися або знаходяться у важкодоступних місцях. Разом із заходами по очищенню приміщення паралельно дезинфікують поверхні та освіжають повітря. Еко-прибирання від компанії GRAND - комплекс дій, що направлений на боротьбу з брудом, пилом, жиром і неприємними запахами.

Наші співробітники надають цю клінінгову послугу в таких місцях:
     • у квартирі, приватних будинках, під"їздах, сходових майданчиках;
     • в адміністративних і складських приміщеннях;
     • в офісах;
     • у будівлях розважальних центрів;
     • у ресторанах, кафе, барах;
     • у заводських цехах.
   Крім того, усунення наслідків пожежі, прорив каналізації або затоплення - також можливе за допомогою еко-прибирання. Ціна послуги розраховується фахівцем компанії під час попереднього виїзду на місце роботи.

ЯКІСТЬ І НИЗЬКА ВАРТІСТЬ - ЕКО-ПРИБИРАННЯ У КИЄВІ ВІД КОМПАНІЇ GRAND.

   Екологічне прибирання у Києві з кожним днем стає усе більш популярним. Попит на надання клінінгової послуги поширюється особливо швидко серед власників дач в передмісті столиці. Щоб підготувати котедж до весінньо - літнього сезону або прибрати усе будівельне сміття, господарям доведеться згаяти не один день, у той час як компанія GRAND зробить еко-прибирання за лічені часи. Вартість послуги буде залежити від кількох критеріїв:
     • площа приміщення (кв.м);
     • кількість витраченого миючого матеріалу;
     • допоміжний сервіс (делікатне очищення скляних і кришталевих предметів, побутової техніки, м"яких іграшок та інше).
   Візитною карткою компанії GRAND у Києві є швидке, якістне і скрупульозне еко-прибирання. Ціни, доступні кожному, лояльні системи знижок для постійних клієнтів, акції для тих, хто перший раз вирішив скористатися послугою клінінгу - сприятливі і зручні умови для тих хто цінує чистоту.

Щоб навести лад в помешканні, усунути неприємні запахи і повернути сяючий комфортабельний вигляд, необхідно зв"язатися з представником компанії GRAND по телефону або замовити еко-прибирання у Києві, заповненням форми на сайті.

Наши клиенты: