logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

ХІМЧИСТКА КИЇВ

   Що робити, якщо вам треба швидко повністю вивести плями, що в"їлися та складне забруднення? У такому випадку набагато доцільніше відразу звернутися по допомогу до професіоналів , ніж намагатися впоратися самотужки(самостійно) і застосовувати "бабусіни" методи. Самодіяльність може привести не тільки до того, що плями банально залишиться на своїх місцях, але ще й повністю зіпсуєте дорогі речі чи покриття. Послуги професійної хімчистки у Києві надає компанія GRAND. Ми використовуємо спеціальні високоефективні засоби, ретельно підбираємо їх для кожного окремого типу забруднення, маємо у своєму розпорядженні професійне чистяче устаткування та вміємо правильно використовувати його.

Чому варто довірити хімчистку професіоналам: ТОП-5 причин

Звертаючись до професіоналів і довіряючи їм завдання по виведенню плям, клієнти отримують:

     1. Гарантію безпеки для всіх видів покриття та матеріалів обробки. Професійна хімчистка проводиться з використанням спеціальних високоефективних, при цьому безпечних, засобів, які розроблені спеціально для ефективного очищення покриття без шкоди для нього. Безпечність меблів та килимового покриття, також, залежить від професіаналізму робітників(співробітників) хімчистки, які повинні грамотно використовувати хімічні реагенти.
     2. Позбавити себе від довгого очікування повного просушування м"яких меблів або килимів які дуже довго будуть висихати(висихатимуть), якщо спробувати виводити плями в домашніх умовах та використовувати (за допомогою) мильний розчин та інші подібні засоби. У розпорядженні професіоналів - спеціальне спорудження для очистки сухим методом, за допомогою якого можно видалити навідь глибоко в"ївшиїся частинки пилу та бруду і при цьому запобігти сильному намоканню матеріалу(тканини).
     3. Виключити усадку та зв"язану з цим деформацію матеріалів(тканин), які не пройшли спеціальну обробку на етапі виробництва меблів та килимового покриття.
     4. Повністю позбавитись від усяких видів забруднення, у тому числі, застарілих в"ївшихся плям. Професійні хімічні засоби з найскладнішим забрудненням, компаненти активної форми проникають глибоко у структуру матеріалу, виводять молекули бруду, не ушкоджуючи тканину чи ворс.
     5. Зекономить час. Спроби вивести забруднення в домашніх умовах не тільки малоефективне, але й займає багато часу. Якщо ви звернетися до професіаналів  з компанії GRAND, ми виведемо навідь найскладніші забруднення за короткий час.

Професійна хімчистка вартість

   Ціна хімчистки залежить від площі та характер забруднення, особливість матеріала, з яким буде проводитись робота, необхідність використання тих або інших професійних чистячих засобів. В цілому хімчистка від GRAND залишається доступною, бо в своїй роботі ми орієнтуємося, перш за все, на потреби клієнтів.

Щоб уточнити вартість хімчистки та замовити приїзд спеціалістів, подзвоніть нам!

Наши клиенты: