logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

 ХІМЧИСТКА КОВРОЛІНІВ КИЇВ

   Одним із самих затишних і зручних килимових покриттів  для будинку чи квартири є ковролін. Але необхідність складного систематичного(системного) догляду за такким підлоговим матеріалом заставляє багатьох відмовитися від його придбання. Деякі люди помилково вважають, що дуже забруднений ковролін не підлягає повноцінному відновленню. Ймовірно, вони не знають, що хімчистка ковролінів у Києві - це перевірений спосіб продовжити життя підлоговому покриттю і надати свіжого вигляду всьому кімнатному інтер"єру. Клінінгова компанія GRAND знаходиться у столиці та надає послуги по усуненню усіляких  забруднень. Виключенням не став і ковролін: співробітники нашої фірми гарантують відмінний результат. Перед тим, як розпочати роботу, фахівці оцінять будову ворсу та стан підлогового матеріалу. Розпізнавши вигляд(вид) забруднення, співробітники компанії зможуть( мають можливість) запропонувати найбільш відповідний спосіб обробки покриття, попередньо повідомивши замовнику ціну хімчистки ковроліну.

ЧИ ТРЕБА ПРОВОДИТИ ХІМЧИСТКУ КОВРОЛІНУ І ЯК ЧАСТО?

   Чи знаєте ви, як правильно повинно проходити прибирання такого підлогового покриття? Процедура потребує повних знань та навиків, якщо виконувати професійну чистку ковроліну хоч би 1 раз у 3-4 місяці - бо кожен бруд глибоко проникає у волокна, до того ж, данний матеріал постійно піддається підвищеного експлуатаційного навантаження, що прискорює його знос.Хімчистка ковролінів у Києві, яку виконують професіанали команди GRAND, і її якість порадує (задовольнить) кожного клієнта. У ході виконання професійних обов"язків наші співробітники:
     • Підбирають індивідуальний  метод для очистки килимового покриття в конкретному випадку.
     • Перед безпосереднім прибиранням, професіоонали нашої команди об"єктивно оцінять тип підлогового виробу, його ворсистість і зроблять вибір найбільш відповідного засобу для проведення хімчистки
ковроліну.
     • Ціна проведення процедури буде відома одразу ж, тому з"ясувати(обговорити) усі деталі операції (сделки) замовник зможе заздалегіть.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ "ХІМЧИСТКА КОВРОЛІНІВ У КИЄВІ"?

   Хімічні засоби, які ми використовуємо в робочому процесі, є гіпоаллергенними та абсолютно безпечними для дітей та тварин. Завдяки різноманітності використовуваних засобів і техніки, спеціалістами клінінгової компанії GRAND можливе здійснення таких дій по хімчистці ковроліну у Києві:
     1. Звичайне очищення підлогового покриття за допомогою спеціального миючого пилососа та чистячих засобів(речовин).
     2. Усунення жуйки за допомогою заморожування гумки та подальше її виділення руками.
     3. Видалення самих важких плям за допомогою сильних засобів для видалення плям.
     4. Корекція ковроліну в місцях прожогу запаленою цигаркою, бенгальським вогнем і т.д.
     5. Піднімання ворсу підлогового покриття.

ПЕРЕВАГИ ХІМІЧНОЇ ЧИСТКИ КОВРОЛІНІВ: ЦІНА ТА ЯКІСТЬ.

   Хімчистка ковролінів - необхідний захід для сімей(родини) з дітьми, який повинен проводитися з регулярною періодичністю. Так як малі діти більшу частину дня проводять на підлозі, тому крайнє важливо забезпечити їм стопроцентну чистоту, тим паче, що співробітники компанії GRAND використовують тільки сертифіковані миючі засоби, що гарантують безпеку та гідний результат їх роботи. Необхідність в послузі "хімічна чистка ковролінів" неухильно зростає, з кожним роком все більше людей почали усвідомлювати необхідність регулярного приведення у порядок підлогового покриття. До того ж, професіонали нашої команди прибудуть в максимально зручний для замовника час, заздалегідь узгоджуючи усі деталі по телефону.

Зв"язатися з консультантом можна прямо зараз, залишивши на сайті заявку по наданій формі або подзвоніть нам.

Наши клиенты: