logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

ХІМЧИСТКА КИЛИМІВ КИЇВ

   Килимові покриття неминуче забруднюються - на них осідає пил і дрібні частки щебеню, піску, бруду із взуття, шерсті домашніх тварин, з"являються жирні плями. Це забруднення можливо лише частково побачити неозброєним оком. Навіть якщо килим здається чистим, це далеко не так. Справа в тому, що пилосос справляється тільки з забрудненнями у верхньому шарі ворсу, у той час, як бруд, котрий знаходиться ближче до основи килима видалити набагато складніше. Навіть якщо побутова техніка має режим вологого прибирання, а це не завжди допомагає: у результаті впливу вологи можливо видалити більше забруднення, але килим буде довго висихати, і якщо не просохне до кінця, то може розвиватися грибок і пліснява. Тому килими треба не тільки регулярно вичищати у домашніх умовах за допомогою пилососу, але й періодично здавати у хімчистку для більш глибокого та якістного очищення.

Чому треба довірити килими спеціалістам компанії GRAND

Якщо вам треба професійна чистка килимів у Києві, звертайтеся у компанію GRAND.

Довіряючи килими нам, клієнти отримують:

     1. Цілком чистий килим. У результаті професійної хімчистки навіть з довгого ворсу видаляються усі види забруднення - сухі, жирні, що в"їлися та застарілі.
     2. Ретельно висушені килимові покриття, в якому не будуть ровиватися пліснява та грибок.
     3. Повна відсутність неприємного запаху, який може з"явитися в запилених, або погано просушених килимах.
     4. Можливість зекономити час на самостійну чистку, не ризикуючи при цьому зіпсувати дорогий килим чи залишити на ньому плями від чистячих засобів.
     5. Можливість скористатися послугами професійної чистки з виїздом до дому. Вам не доведеться піклуватися про транспортування габаритного та важкого килима, наші спеціалісти самі приїдуть до вас до дому чи офіс.

Як проводиться хімчистка килимів в компанії GRAND?

   На першому етапі спеціалісти компанії оцінюють тканину(матеріал), з якого виготовлений килим та забруднення, їх тип і складність. На основі цього підбираються потрібні засоби чи способи очищення. Усі методи хімчистки, які використовуються у компанії, діляться на дві групи - суху чи вологу. Також нашим клієнтам доступні послуги чистки парою із спеціальним хімічним розчинником. Грамотний вибір потрібного засобу очистки. Наряду з використанням спеціальних професійних засобів та очистного устаткування гарантують якістний результат. Звертаючись до нас, клієнти отримують чисте килимове покриття, яке не піддається ризику бути зіпсованим.

Химчистка килимів ціна.

   Від чого залежить вартість хімчистки килимів? Ціна послуг компанії GRAND формується з обліком площі килима, типу ворсу, складності забруднення, необхідність використання тих чи інакших чистячих засобів та ряд інших факторів. Наші послуги залишаються доступними для клієнтів, ми встановлюємо розумну вигідну ціну на хімчистку килимів.

Щоб ознайомитися з цінами детальніше або замовити виїзд фахівця, дзвоніть нам по телефону.

Наши клиенты: