logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

Хімчистка м'яких меблів

ХІМЧИСТКА М"ЯКИХ МЕБЛІВ КИЇВ


   Сьогодні неможливо уявити упорядковане житло (благоустрій) сучасного мешканця (жильця) без затишних диванів, стільців і крісел. Але, нажаль, їх товарний вигляд і привабливість, з часом, втрачаються. Вихід є: від слідів довгої експлуатації врятує хімчистка м"яких меблів у Києві з компанією GRAND. Як відомо: чистота запорука здоров"я, а це означає, що регулярне прибирання збереже кожного від потрапляння в організм шкідливих бактерій та вірусів. Крім того, не можна скидати з рахунків і естетичну сторону питання. З брудним диваном навіть найдорожчий дезайнерський ремонт у квартирі не буде гідно (достойно) оцінений. Своєчасна  хімчистка м"яких меблів (ціна послуги прийнятна для кожного) - позбавить від усюдисущого пилу та складних плям.

КОМПАНІЯ GRAND - НАЙКРАЩА З ХІМЧИСТКИ М"ЯКИХ МЕБЛІВ У КИЄВІ.

   Спроби самостійного проведення чистки улюблених атрибутів домашнього комфорту незрідка закінчується невдачею. Поширеним підсумком такої самодіяльності є без результатне виділення плям, зрив фарби з меблевих виробів або частини верхнього шару матерії. Ми предоставляємо гарантію якості та безпеки для кожного виробу. Замовляючи хімчистку м"яких меблів у Києві, можна не хвилюватися:

співробітники компанії GRAND - справжні професіонали. В їх робочому арсеналі:
     1. Багаторічний досвід надання клінінгових послуг.
     2. Грамотне використання миючих засобів.
     3. Висококласне устаткування для проведення хімчистки м"яких меблів у короткий термін.
     4. Кваліфікація, майстерність та гарантія якості.
      
   Очистка тканинних оббівок - трудомісткий та складний процес. Фахівці нашої компанії виконують свою роботу поетапно, приступаючи до своїх обов"язків з первинного огляду виробів. Принципи проведення хімчистки  м"яких меблів за ціною, максимально доступною усім жителям (мешканцям) столиці, направлені на досягнення найкращих результатів. Тому співробітники клінінг-центра GRAND обов"язково тестують оббівочний матеріал на стійкість до дії миючих засобів. Альтернативою для сильнодіючої хімії, в деяких випадках, може стати ручне виведення плям або використання вакуумного щіткового пилососу, який повністю усуне шерсть, волосся, пил та інше сміття.

ЯК ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ ХІМІЧНОЇ ЧИСТКИ М"ЯКИХ МЕБЛІВ?

   Хімічна чистка м"яких меблів проводиться в присутності властника. Як тільки робочий процес підійде до кінця і хозяїн залишиться задоволений результатом, співробітники компанії нададуть розрахунки по формуванню вартості виконаних послуг. Ціна хімчистки у Києві залежить від декількох моментів:
     • об"єми роботи ( в залежності від кількості посадкових місць);
     • кількість затрачених миючих засобів(матеріалів);
     • складність забруднення;
     • тип оббівочного матеріалу.
Таким чином, перевага замовлення професійної очистки м"яких меблів у компанії GRAND відкривається перед кожним клієнтом:
     1. Економія особистого часу.
     2. Економія грошових коштів завдяки лояльності цін на послуги в нашому клінінг-центрі.
     3. Візуальне покращення інтер"єру.
     4. Усунення неприємних запахів.

ЯК ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ М"ЯКИХ МЕБЛІВ У КИЄВІ?

   Як би  акуратно та обережно ви не відносилися до свого дивану або улюбленого пуфу, хімчистка м"яких меблів повинна проводитися не рідше ніж 2-3 рази на рік. Це збереже вас и членів вашої родини (сім"ї) від безлічі проблем зі здоров"ям, зв"язаних із забрудненнями та пилом. Замовляючи клінінг- послуги в нашій компанії кожний клієнт отримує доскональний результат за кілька годин.

Все, що необхідно - це зв"язатися з менеджером  компанії GRAND по телефону або залишити своє повідомлення на сайті. Консультант відповість на кожне питання стосовно ціни послуги, погоджує з вами час для попереднього виїзду фахівця (спеціаліста) до дому.

Наши клиенты: