logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

ХІМЧИСТКА ШКІРЯНИХ МЕБЛІВ КИЇВ

   Натуральна та штучна шкіра - один із самих складних і вередливих у плані чистки матеріалів, які використовуються для оббівки м"яких меблів. Підтримувати шкіру в чистоті та видаляти забруднення з неї так, щоб не зіпсувати зовнішній вигляд дорогих меблів дуже важко. Для цього треба мати у розпорядженні спеціальні щадні чистячі засоби, професійне обладнання та великий досвід, який дозволить впоратися навіть із самими складними забрудненнями.

ЯК ОЧИСТИТИ ШКІРЯНІ МЕБЛІ ПРАВИЛЬНО?

Щоб запобігти зіпсувнню структури шкіри та продовжити життя шкіряних меблів, треба враховувати кілька важливих моментів:
     1. Важливо правильно підбрати відповідні чистячі засоби, виходячи зтипу та особливості шкіри. Особливості обережного уходу потребує нубук, замша та анілін, які сильно вбирають жир, вологу та більш всього схильні до забруднення, що важко виводяться. Агресивні та вражаючі волокна шкіри засоби використовувати не можна, так як, навіть, після разового їх використання можна безповоротно пошкодити шкіру.
     2. Треба обов"язково правильно підібрати обладнання для чистки. Найделікатніші види шкіри оптимально спеціальних щііток із м"яким ворсом та губок. Но якщо необхідна чистка з застосуванням пилососу, важливопідібрати відповідні насадки, які не пошкодять дорогу оббівку.
     3. Хімчисстка повинна бути регулярною. Це не означає, що треба щотижнево відправляти улюблений диван чи крісло у хімчистку або визивати фахівців до дому. Але й чекати, поки меблі остаточно втратять вигляд івкриються багаточисельними плямами, теж не можна. Не забувайте, забруднення - це не тільки плями від пролитого соку або лап вихованців. Шкіряні меблі, особливо світла, з часом засолюється, пил забивається в мікро тріщини на поверхні оббівки. Усі ці забруднення важко виділити своєчасно, щоб вони в"їлися, а меблі завжди виглядали чисссто та акуратно.

ХІМЧИСТКА ШКІРЯНІХ МЕБЛІВ ВІД КОМПАНІЇ GRAND

   Замовити послуги професійної хімчистки шкіряних меблів можливо в компанії GRAND. Ми використовуємо якістні чистячі засоби, які грамотно підбирають відповідно до типу шкіри і характером забруднення, обережно дбайливо видаляємо, навіть, найскладніші плями і гарантує, що ваші шкіряні меблі залишаться без найменших пошкоджень. Професійний підхід позбавить вас від необхідності самостійно намагатися чистити диван та крісло, ризикуючи пошкодити шкіряну оббівку. Використання спеціальних високоефективних, у той же час, делікатних миючих і чистячих засобів - застава видалення усіх плям і забруднення. повної очистки меблів та хорошого стану оббівки.

ХІМЧИСТКА ШКІРЯНИХ МЕБЛІВ ЦІНА ВІД КОМПАНІЇ GRAND

   Від чого залежить вартість хімчистки шкіряних меблів в компанії GRAND? При формуванні ціни послуг ми враховуємо тип оббівки, складність забруднення, необхідність використання цих або інших професійних засобів, загальних об"ємів майбутніх робіт. При цьому ми працюємо для клієнтів, тому ціни на послуги компанії залишаються доступними та вигідними.

Щоб уточнити ціни послуг або замовити попередній виїзд фахівця, дзвоніть нам по телефону!

Наши клиенты: