logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

МИТТЯ ФАСАДІВ КИЇВ


   У будь-якому сучасному урбанізованому центрі висотніх будівель стає все більше. Пропорційно зростає кількість труднощів, зв"язаних з експлуатаційним процесом. Матеріали, які використовуються для облицювання фасадів, величезна безліч: це і скло, і пластик, і сталь, і інше. З часом, під впливом навколишніх природніх умов, зовнішні сторони будівлі втрачають свій первинний вигляд, і навіть міцний непохитний бетон стає тьмяним і бляклим, найчастіше, причина проста - необхідно провести мийку фасаду. У Києві найкраще це зроблять співробітники компанії GRAND.

ГРАМОТНИЙ КЛІНІНГ ЗОВНІШНЬОЇ ПОВЕРХНІ БУДІВЛІ

Наш клінінговий центр здійснює миття фасадів у двох напрямках:
     • усунення атмосферних забруднень;
     • усунення висолов - слідів дії соляної кислоти на будь-якій поверхні.
Рішення тієї або іншої задачі, поставленої клієнтом, приймається з урахуванням ряду нюансів, які і визначають кінцеву вартість миття фасадів. У першу чергу, величезне значення належить правильному вибору устаткування та сертифіцированих чистячих засобів.
   Наприклад:
     1. У процесі миття скляних фасадів наші фахівці застосовують, виключно, демінералізовану рідину. Її використання дозволяє попередити виникнення потьоків, що покращить результат.
     2. При необхідності видалення бруду, що не піддається щадним засобам, під час миття фасадів у Києві наші конкуренти використовують жорсткі препарати на основі лугів, кислот і спирту. Наші робітники ,в більшості випадках, використовують безпечні високоякістні чистячі засоби європейського виробництва.
     3. Гідроструйні і піскоструйні прилади високого тиску - обов"язкові елементи миття фасадів. Ціна послуги напряму залежить від складності проведення робіт, задіювання допоміжного устаткування та приладів.
Промисловий альпінізм - поняття, що неразривно зв"язана з миттям фасадів. В Києві незлічена безліч високоповерхневих споруд, доступ до яких можна отримати, тільки заручившись підтримкою фахівців. Компанія GRAND взяла на себе усі труднощі по знаходженню альпіністів - у нашій команді є досвідчені профісіонали, що можуть виконати миття фасадів на будь-якій висоті. Співробітники альпіністської групи оснащені комплексним спорядженням, необхідним для виконання робіт по очистці поверхні з різним рівнем конфігурації. Виконавець клінінгової компанії GRAND володіє достатньою мобільністю, що представляє можливість виконати миття фасаду (ціна в цьому випадку незмінна) вручну, або вдавшись за допомогою специфічного устаткування.

БОНУСИ ДЛЯ ЗАМОВНИКА ПОСЛУГИ ПО МИТТЮ ФАСАДІВ У КИЄВІ

Переваги для клієнтів очевидні:
     • По-перше, необхідність сплати за додаткове устаткування і послуг альпініста відпадає - клієнт сплачує тільки за миття фасаду, вартість якого була заздалегідь погоджена.
     • По-друге, розрахунки по сплаті кожного замовлення робиться в індивідуальному порядку.
     • По-третє, при своєчасному митті фасаду клієнт отримує не тільки свіжий зовнішній вигляд будівлі, але й подовження терміну експлуатації облицювального матеріалу.
Своїми силами вимити будівлю зовні практично неможливо. Саме для реалізації задач по очистці та миттю фасадів у Києві покликані допомогти співробітники компанії GRAND. Звернувшись за наданням послуг, одного дня кожний клієнт переконується в сумлінності нашого підходу до роботи.

Маєте бажання замовити миття фасаду? Подзвоніть по номеру телефону, який ви бачите на сайті, або заповніть анкету-заявку. Ми зв"яжемося з Вами у найближчий час.

Наши клиенты: