logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

МИТТЯ ВІКОН КИЇВ

   Брудні, запилені вікна з темними плямами, пилом та павутинням можуть зіпсувати вигляд найчистішого приміщенн. Своєчастна чистка вікон особливо актуальна в великих містах, зокрема, у Києві з великою кількістю заводів, з щільним дорожним трафіком. Усі ці фактори обумовлюють дуже швидке забруднення скла на вікнах будинків і офісів, фасадах, вітринах.

КОМПЛЕКСНЕ МИТТЯ ВІКОН ВІД КОМПАНІЇ GRAND.

   Замовити миття вікон у Києві ви маєте змогу в компанії GRAND. Ми підходимо до поставленого завдання комплексно та забезпечуємо повне, максимально ретельне очищення поверхні, що обробляється. Спочатку фахівці компанії роблять(проводять) попереднє очищення скла від мас штабного забруднення та плям, після цього(потім) переходять до миття рам іпідвіконня, наносять спеціальні миючі засоби на скло, видаляють їх та просушують поверхню гумовим зганянням.

В РЕЗУЛЬТАТІ РЕТЕЛЬНОЇ ЧИСТКИ КЛІЄНТ ОТРИМУЄ:

     • Чисте скло в будинку або вітрини в магазині, офісі чи інших приміщеннях.
     • Відсутність плям, неохайних слідів, які залишаються після непрофесійного миття.
     • Ретельно очищенні рами та підвіконня.

   Ми підбираємо спеціальні ефективні засоби не тільки для скла, а і для рам та підвіконня із ПВХ, або натурального дерева, щоб виключити можливість їх пошкодження чи деформацію. Професійний
підхід до поставленої задачі гарантує високий результат.

КОЛИ ТРЕБА ЗАМОВЛЯТИ ПРОФЕСІЙНЕ МИТТЯ ВІКОН ВІД КОМПАНІЇ GRAND.

     1. Якщо у вашому будинку або магазині високі вікна  чи вітрини. Миття скла великих розмірів підручними засобами не легко, та в розпорядженні наших фахівців знайдуться спеціальні подовжувальні шланги та все необхідне, щобвпоратись з завданням.
     2. Ваші вікна розташовані на великій висоті. Ризикувати та робити спроби помити вікна самостійно, мешкаючи на 20-му поверсі, навідь, якщо вони відчиняються усередину, безумовно не треба. До того ж, в деяких випадках, миття вікон на високому поверсі вдається тільки професійним альпіністам.
     3. Вам треба виммити вікна узимку. Здавалось би, зимове миття не дуже відрізняється від миття в іншу пору року. Але, насправді, це не так, щоб якістно та безпечно очистити вікна при мінусовій  температурі, знадобляться спеціальні миючі засоби, які лише в розпорядженні професіоналів.

МИТТЯ ВІКОН ЦІНА У КИЄВІ.

   Вартість миття вікон від компанії GRAND залежить від площі(розмірів) скла, використаних миючих засобів, необхідності залучення альпіністів і ряда інших чинників(факторів). Щоб дізнатися, в яку суму обійдеться миття вікон або вітрин у вашому будинку, офісі, магазині чи кафе треба викликати спеціаліста компанії GRAND. Приїзд нашого співробітника абсолютно безкоштовний, його можливо замовити у зручний для вас час, щоб оцінити масштаб робіт і скласти точний кошторис. ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНЕ МИТТЯ ВІКОН У КИЄВІ.

Щоб замовити послуги професійного миття, напишіть нам на електронну пошту чи подзвоніть по телефону. Ми предоставляємо клієнтам професійні послуги 24/7!

Наши клиенты: