logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

МИТТЯ ВІТРИН КИЇВ

   Догляд за склянною поверхнею потребуе немалих зусиль. Вікна будинків. квартир, офісних та адміністративних будівель повинні бути чистими, принадно поблискуючи в сонячних променях - це аксіома, про яку знають усі. І якщо з миттям віконнних отворів, як правило, ми звикли справлятися самотужки, то для миття вітрин у Києві або в будь-якому іншому українському місті доводиться звертатися за допомогою до майстрів клінінгу - у столиці їми є професіонали компанії GRAND. Грамотний підприємець не може дозволити, щоб "обличчя" його магазину було брудним, затертим, з непривабливими плямами і потьоками. Вітрина  повинна бути прозорою та сяючою, бо первісна чистота скляної поверхні не дозволить покупцю сумніватися у репутації торгової точки, кафе, ресторану.


5 ПРИЧИН, ЧОМУ МИТТЯ ВІТРИН КРАЩЕ ДОВІРИТИ КОМПАНІЇ GRAND

   Самостійне миття вітрин не гарантує відмінного результату. Розглядаючи данну послугу з професійної точки зору, варто відзначити, що ідеально вимите скло можна отримати виконавши цілий комплекс послідовних дій. Крім того, для якістного виконання поставленої задачі знадобляться спеціальні інструменти, які завжди є в багажі співробітників компанії GRAND. До того ж, усі турботи що стосуються робочого процесу, лежать на плечах професійних клінерів і входять в обумовлену заздалегідь вартість миття вітрин. Чому в сфері наданих послуг по прибиранню та миттю компанія GRAND, поза конкуренцією, здогадатися не складно:
     1. Професіонали нашої команди працюють, як у теплу, так і в холодну пору року.
     2. Миття вітрин у Києві здійснюються за допомогою незамерзаючих очищуючих речовин.
     3. Засоби які використовуються, м"яко впливають на скляні поверхні, не ушкоджуючи їх і не залишають
плям.
     4. Виклик команди, наших співробітників можливий у будь-який час, також і неробочий.
     5. При необхідності висотного миття вітрин (ціна у цьому випадку буде включати в себе додатковий сервіс), компанія GRAND надає послуги промислового альпініста.
Працівники клінінг-центру з високою долею відповідальності ставляться до співробітництва з кожним клієнтом. Для максимальної економії часу в період безпосереднього миття вітрини вартість сервіса визначається заздалегідь. Представник компанії вирушає до робочої зони і разом з замовником готує попередні розрахунки по об"ємам робіт, що треба виконати.


МИТТЯ ВІТРИН ЗА ДОСТУПНОЮ ВАРТІСТЮ У КИЄВІ

   Чисті вітрини і фасад - золоте правило торгівлі. Навіть найдорожча і ефективна реклама може стати даремним вкладенням грошей, якщо перші враження покупця будуть негативні. Регулярне миття вітрин з компанією GRAND гарантує високий імідж закладу і його привабливий зовнішній вигляд. Маючи достатній досвід у сфері клінінгових послуг, спеціалісти компанії GRAND рекомендують здійснювати миття вітрин не рідше чим три рази на рік. Сервіс по очищенню скляних вуличних поверхонь у столиці нестримно розвивається. Не відстає від пргресу і наша компанія: в роботі ми використовуємо тільки безпечні розчини, не застосовуючи ні якого фізичного впливу. Мікрофібра та прогумовані шкрябки не залишають подряпин на склі- це безпечні ручні інструменти, які використовує клінінг-центр GRAND при митті вітрин.

Ціни на послуги можна без зусиль знайти на сайті. Сумніваєтесь у чистоті власної вітрини? Залиште свою заявку чи подзвоніть нам, разом ми вирішемо цю проблему!

Наши клиенты: