logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

ОЗОНУВАННЯ КИЇВ


   Серед новітніх способів очистки клімату в приміщенні існує найбільш ефективний - озонування. Ціна даної послуги порівняно невисока, чим і заслуговує популярність серед людей, які не байдужі до питання свого здоров"я. В столиці небагато клінінгових компаній, які надають ці послуги. Дізнайтесь про переваги озонування, вартість його у Києві і зробіть вибір на користь очищеного безпечного клімату у своєму будинку. Як би не намагався кожний з нас проводити більше часу на свіжому повітрі, всеж таки переважну частину свого життя ми перебуваємо у закритих приміщеннях. Санітарний стан довкілля у квартирі чи офісі, університеті або виробничому цеху впливає на здоров"я, позначаючись, згодом, на самопочутті. У повітрі яким ми дихаємо в приміщенні літає пил, віруси, грибки та інші представники патогенної мікрофлори. Звичайне прибирання не достатньо допоможе. Екологи знайшли рішення, яке здатне повернути в будівлю оптимальний мікроклімат: озонування. У Києві одним із провідних клінінгових центрів є GRAND - компанія, яка першокласно зарекомендувала себе в сфері надання послуг по комплексному прибиранню в будь-яких типах приміщень.

ДЛЯ ЧОГО НЕОБХІДНЕ ОЗОНУВАННЯ, ЯКА ЦІНА ПОСЛУГИ У КИЄВІ?

   Багато хто несерйозно відноситься до даного питання, помилково вважаючи, що у кімнатній атмосфері нічого шкідливого бути не може. Насправді, у повітрі яке ми вдихаємо, крім життєво важливого кисню, міститься маса токсинів, які можуть виділяти:
     • меблева оббівка, штори та килими;
     • тютюновий дим;
     • чистячі засоби;  
     • шпалери, лінолеум;
     • печі, каміни;
     • кімнатні рослини (точніше їх пилок).
   Технологія озонування, яку використовують у своїй прфесійній діяльності робітники компанії GRAND, розроблена по принципу використання озонового газу. Будучи сильним окислювачем, ця речовина активно взаємодіє з вуглецевими з"єднаннями, які окислюються, після чого вона переходить у кисень. Вважається, що приміщення, в якому була проведена процедура озонування ( ціна залежить від ряда показників), стає стерильним, так як концентрація патогенних мікроістот і токсинів на повверхні наближається до нульових значень. Будь-які важкодоступні забруднення після виконання будівельних робіт з компанією GRAND можна усунути за кілька годин. На відміну від використання дизинфікуючих засобів, складових, що містять хлор і обробки ультрафіолетовими лампами - відновлення природного рівня іонізації повітряного простору відбувається швидко та результативно.

ДОСТОІНСТВА ПОСЛУГИ ОЗОНУВАННЯ, ВАРТІСТЬ У СТОЛИЦІ.

   Доступна вартість озонування у Києві дозволяє клієнтам вигідно отримати висококласну клінінгову послугу, яка цінується тим, що:
     1. Озон не нессе в собі ніякої шкоди ні людям, ні тваринам.
     2. Потік газу миттєво знищує всілякі патогенні мікроорганізми, що провокують вірусні бактеріальні інфекції, грибкові захворювання та інше.
     3. Під час процедури озонування проводиться стерилізація усіх поверхнь.
     4. Сама озонова очистка не залишає ніяких запахів. Між тим, ефективно усуває будь-які смердючі інеприємні аромати.
     5. Миттєве насичення кімнатної повітряної маси киснем.

   Щоб досягти усіх вищезазначених результатів, у робочому арсеналі наших співробітників є прфесійні озонатори високої потужності. Разом з клінінговою компанією GRAND кожний клієнт зможе відчути кришталеву свіжість і аромат чистісінького повітря в приміщенні.

Заздалегідь дізнатися ціну озонування можна в онлайн - режимі, або ж подзвонити по номеру телефона, який вказаний на сайті. Наші консультанти дадуть відповідь на будь-які питання.

Наши клиенты: