logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

ПІСЛЯ БУДІВЕЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ КИЇВ ВІД КОМПАНІЇ GRAND

   Будівельні та ремонтні роботи неменуче пов"язані з появою великої кількості сміття. Пил, залишки сипких будівельних матеріалів, шматки старих шпалер і фарби, тирси - цим перелік сміття, який залишається після ремонту або будівництва не обмежується. Частенько впораться з таким забрудненням самостійно дуже складно, а буває і зовсім неможливо зважуючи на відсутність спеціальної прибиральної техніки. Якщо вам треба швидко навести лад в приміщенні, прибрати ділянку чи цілий будівельний комплекс  після будівельних та ремонтних робіт замовте послуги після будівельного прибирання в компанії GRAND. Професійне після будівельне прибирання та прибирання після ремонту охоплює весь перелік необхідних робіт, що починається від прибирання сміття та пилу, а закінчується - миттям вікон, чищенням м"яких меблів, що залишались  у приміщенні під час ремонту і були забруднені. В результаті чого наші клієнти отримують ідеально чисте приміщення без щонайменших ознак того, що в ньому нещодавно скінчився ремонт.

ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ -ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ.

ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ РЕМОНТУ МАЄ РЯД ПЕРЕВАГ У ЧИСЛО ЯКИХ ВХОДИТЬ:

     1. Істотна економія часу. Команда професіоналів, в розпорядженні яких є необхідне потужнє устаткування, впораються із завданням набагато швидше, ніж непідготовлена людина.
     2. Якістний результат. Професійне миюче устаткування, спеціальні миючі та чистячі засоби та високий рівень професіаналізму наших співробітників гарантує якістний результат прибирання.
     3. Повне очищення усіх забруднених поверхонь та предметів. Прибирання після ремонту від компанії GRAND не обмежується одним лише винесенням сміття, виделенням пилу. Ми підходимо до поставленої задачі комплексно: повністю відчищаємо стіни, вікна, підлоги, меблі та  різні предмети інтер"єру, наприклад, люстри та інші.
    4. Розумна ціна. На прибирання після ремонту у нас встановлена прийнятна ціна, яка повністю відповідає об"єму та якості виконаних робіт.

ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ РЕМОНТУ ЦІНА ВІД КОМПАНІЇ GRAND

   Вартість після будівельного прибирання від компанії GRAND залежить від площі помешкання, об"єму роботи, яку треба буде виконати, необхідність задіяної спеціальної техніки та інших факторів. Ціни наших послуг доступна кожному клієнту.

Щоб уточнити вартість прибирання після ремонту та замовити після будівельне прибирання об"єкту, подзвоніть по телефону!

Наши клиенты: