logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

ПРИБИРАННЯ БУДИНКІВ, КОТЕДЖІВ КИЇВ

   Власники просторих будинків і котеджів знають, наскільки важко підтримувати лад(чистоту) у такому житлі. Велика кількість кімнат, технічні та підсобні приміщення, присадибна ділянка - все це потребує регулярного прибирання. Особливо ситуація ускладнюється, коли в домі живуть тварини, які всюди залишають пясля себе шерсть, заносять грязь з двору, бруднять часто меблі.
   Вирішення проблеми якістного та швидкого прибирання будинку можливе - для цього зверніться до компанії "GRAND", ми працюємо в будинках та котеджах незалежно від площі, від кількості кімнат і технічних приміщень, оперативно наведемо лад у житлі та на присадибній ділянці, при необхідності, приберемо у гаражі, садовій альтанці, підвалі і т.д.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ ПРИБИРАННЯ БУДИНКІВ У КОМПАНІЇ "GRAND"?

ЗАМОВЛЯЮЧИ КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ У НАС, КЛІЄНТИ ОТРИМУЮТЬ:

     • Можливість заощадити час на прибирання, як поточне так і генеральне.
     • Ідеально чисте житло без пилу, бруду, без плям на меблях і стінах та неприємного запаху.
     • Можливість призначити зручний час для приїзду фахівця (спеціаліста).
     • Отримати тільки ті клінінгові послуги, які дійсно потрібні - ми проводимо прибирання будинків комплексно та при необхідності готові виконати лише визначені роботи, наприклад, зробити чисткумеблів та сантехніки.
     • Сплатити прибирання по розумній, доступній ціні, яка повністю відповідає якості виконаної роботи.

   Ми використовуємо для наведення чистоти спеціальну професійну техніку та ефективні миючі та чистячі засоби. У нашому розпорядженні - тільки цілком безпечна побутова хімія, яка не несе загрозу мешканцям котеджей і домашнім тваринам. Також у нас ви маєте змогу замовити прибирання з вживанням виключно(тільки) екологічних миючих та чистячих засобів, які мають ту саму ефективність, а ще й цілком безпечні для довкілля.

ПЕРЕВАГИ ПРОФЕСІЙНОГО ПРИБИРАННЯ БУДИНКІВ І КОТЕДЖЕЙ ВІД GRAND.

ПРИБИРАННЯ БУДИНКІВ ВІД GRAND МАЮТЬ РЯД ПЕРЕВАГ, ЯКІ ВИГІДНО ВИДІЛЯЮТЬ НАШІ ПОСЛУГИ СЕРЕД КОНКУРЕНТІВ.

     1. Ми працюємо з досвідченими, уважними та відповідальними фахівцями, які виконують усі побажання(бажання) клієнтів та проводять прибирання максимально ретельно.
     2. В нашому роспорядженні - ефективна професійна техніка, яка дозволяє впоратися з найскладнішим забрудненням, наприклад, будівельні пилососи для прибирання після ремонту.
     3. Ми використовуємо миючі та чистячі засоби, у тому числі екологічні, завдяки яким прибирання стає максимально швидким та ефективним.
     4. Ми працюємо оперативно, не доставляємо замовнику та його домочадцям зайвогоклопоту, завжди погоджуємо час виїзду і проводимо прибирання в зручний для клієнта час.
     5. Надаємо послуги за розумною ціною, повністю відповідні результату, який отримує клієнт. Вартість прибирання залежить від площі котеджу та присадибної ділянки, яку треба прибрати, перелік робіт, кількість чистячих та миючих засобів.

Якщо вас цікавить прибирання будинків, котеджей, ціна, ви маєте бажання замовити виїзд фахівців, які дають оцінку маштабу роботи та складуть кошторис, дзвоніть нам по телефону!

Наши клиенты: