logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

ПРИБИРАННЯ КВАРТИР КИЇВ

   Якщо у вас нема часу наводити чистоту в квартирі (навести лад), треба швидко та якістно прибирати після вечірки з великою кількістю гостей або нещодавно скінчився ремонт, скористайтесь послугами професіоналів. Ми наведемо лад у вашій оселі швидко та якістно, приїдимо у будь-який зручний для вас час і візьмемо за виконану роботу розумну плату.

КОМУ ВАРТО СКОРИСТАТИСЯ ПОСЛУГАМИ ПРОФЕСІЙНОГО ПРИБИРАННЯ КВАРТИР?

Звертатися до нас є потреба, якщо ви:

     •Мешкаєте у просторій квартирі, яку важко підтримувати у чистоті самостійно із-за великої площі;
     •Багато часу перебуваєте на роботі і не маєте можливості приділяти достатньо уваги домашнім справам;
     •Тільки закінчили ремонт в оселі(квартирі) і бажаєте швидко звільнитись від великої кількості сміття;  
     •Готуєтесь до важливої події, прийому гостей і бажаєте, щоб усюди була ідеальна чистота.

 В усіх випадках звернення до професіоналів клінінгової компанії "GRAND",безумовно, стане найкращим рішенням проблеми!

ПРИБИРАННЯ КВАРТИР ВІД "GRAND"

   Повноцінне якістне прибирання квартир - це комплексний захід, який включає прибирання всіх кімнат і приміщень, чистка підлоги та стін з будь-яким покриттям, дверей, вікон, вилучення пилу та бруду з меблів, очиження побутової техніки та миття сантехніки. Після візиту наших фахівців клієнт отримує цілком чисту квартиру, без пилу, бруду, застарілих плям, неприємного запаху.

 ЯК ВІДБУВАЕТЬСЯ ПРИБИРАННЯ КВАРТИР ВІД  GRAND?  

   Щоб зробити свою квартиру охайною та акуратною, клієнту треба тільки дозвонитися до нашого менеджера по телефону. Після отримання замовлення ми домовляємося про зручний час прибирання і при необхідності відправляємо на об"єкт спеціаліста(фахівця), який дає оцінку маштабу і складність  роботи, судячи з цього, назве точну вартість послуг. Фахівці прибудуть в обумовлений час і швидко впораються з поставленим завданням, при цьому не доставляючи жодного клопоту мешканцям житла. Ми працюємо швидко, тихо, не залишаємо після себе упаковок від миючих засобів і гарантуємо повне збереження усіх домашніх речей клієнтів. За бажанням клієнта, ми працюємо як у присутності його, чи його родичів в квартирі, або коли нікого нема вдома. Виключенням стають лише ті випадки, коли необхідно зробити дезинфекцію чи обробку агресивними засобами, яким треба певний час для вивітрювання, під час такої роботи у  приміщенні не повинно бути не людей, не тварин.

ПРИБИРАННЯ КВАРТИР ЦІНА

   Вартість прибирання квартир від компанії "GRAND" залежить від декількох факторів(чинників)

     •Площа приміщення;
     •Перелік робіт, які будуть виконувати фахівці
     •Використаних миючих і засобів що чистять

Ми використовуємо у роботі тільки якістні дорогі клінінгові засоби, які відмінно впораються з найскладнішими забрудненнями та прицьому не шкодять людям і домашнім вихованцям, також ми маємо (у нас є) спеціальна прибиральна техніка, яка може (має змогу) впоратися, наприклад, є будівельним сміттям.

      При цьому (незважаючи  на складність та високий рівень виконання завдань)  ціна наших послуг залишається доступною для кожного клієнта! Для того, щоб уточнити вартість прибирання квартир і замовити виїзд фахівця(спеціаліста) дзвоніть(подзвоніть) нам!

Наши клиенты: