logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

 ПРИБИРАННЯ ОФІСІВ КИЇВ

   Чистота на місці роботи важлива, так само, як і в оселі. Якщо у співробітників нема можливості знайти час на регулярне прибирання своїми силами, або компанія невзмозі винаймати штатного прибиральника, доцільно звернутися до прфесіоналів. Професійне прибирання офісів ви маєте можливість замовити в
компанії "GRAND".

КОЛИ ПОТРІБНЕ ПРОФЕСІЙНЕ ПРИБИРАННЯ ОФІСІВ?

Замовити послуги професійного прибирання офісів варто у таких випадках:

     • Для підтримкм у чистоті офісні приміщення та ті, що до них прилягають.
     •При переїзді з бізнес-центру.
     •При переселенні в нове офісне приміщення, якщо попередні власники або арендарі залишили його в неналежному санітарному стані.
     • Після травалого простою офісного приміщення, щоб позбутися від пилу, павутиння та затхлого запаху.

Прфесійне прибирання офісу - гарантія чистоти і порядку на робочих місцях, без чого неможлива ефективна організація праці, створення позитивного іміджу серед клієнтів та відвідувачів.

ЧОМУТ ЗАПРОШЕНІ КЛІНІНГ-ФАХІВЦІ "GRAND" КРАЩЕ ШТАТНИХ ПРИБИРАЛЬНИКІВ?

Співробітництво з запрошеними клінінг-фахівцями  - гідна альтернатива найму штатного по ряду причин:

     1. Команда професіоналів завжди прибирає швидше та ефективніше, ніж одна людина. Якщо офісне приміщення  достатньо велике, не треба очікувати, що штатна прибиральниця  завжди зможе підтримувати його ідеально чистим.
     2. Професіонали не схильні нехтувати своїми обов"язками. Часто роботодавці стикаються з недбалим відношенням штатних співробітників до своїх обов"язків. Професіонали клінінг-сфери не можуть собі дозволити недбалість, так як цінують клієнтів та бережуть репутацію.
     3. В розпорядженні клінінг-спеціалістів є професійне устаткування, чистячі та миючі засоби, недоступні для штатних прибиральників. Часто такі засоби неможливо придбати у звичайних гіпермаркетах, до тогож для правильного їх використання, треба мати спеціальні знання та навички.
     4. Клінінг-фахівці, які мають досвід, зроблять усе можливе для збереження важливої документації або робочих паперів(матеріалів) співробітників. Офісним працівникам не потрібно буде постійно ховати документи в столи чи сейфи, опасаючись, що прибиральники заллють або по незнанню - викинуть.

ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНЕ ПРИБИРАННЯ ОФІСІВ В КОМПАНІЇ "GRAND".

   Якщо у вас є бажання, щоб у офісному приміщенні постійно підтримувалася чистота, перебираєтесь у новий офіс та маєте наміри привести його в ідеальний стан або не маєте наміру витрачати час на прибирання приміщення з якого ви від"їжджаєте, звертайтесь до компанії "GRAND"! У нас ви зможете замовити профісійний  офісний клінінг - генеральний, поточний, а також окремі послуги по прибиранню, наприклад, миття офісних вікон або хімчистка м"яких меблів.

ПРИБИРАННЯ ОФІСІВ ЦІНА В КОМПАНІЇ  "GRAND".

   Від чого залежить вартість послуг наших фахівців? На ціну прибирання впливає - площа помешкання, види прибирання, які замовляє клієнт, миючі або  чистячі засоби, що будуть використовуватися.

При цьому прибирання офісів від "GRAND" завжди залишається доступною! Замовити послугу можливо, зв"язавшись з нами по телефону!

Наши клиенты: