logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

ПРИБИРАННЯ КАФЕ, БАРІВ КИЇВ

   Сучасна людина живе дуже динамічною життям. При цьому часу на приготування їжі практично не залишається. Саме з цієї причини в будь-якому місті можна побачити досить велика кількість різних кафе, ресторанів або бістро. У свою чергу власники закладів громадського харчування повинні дотримуватися певних вимог по чистоті.
   Існує кілька видів прибирання в закладах громадського харчування. При цьому, особливе значення приділяється так званої «генеральної». Якщо регулярну і щоденне прибирання кафе виконує штатного працівника, то тут не завжди йому під силу за виділений час виконати такий великий обсяг роботи. Отже, щоб все було виконано і якісно, ​​необхідно залучити фахівців клінінгової компанії «Grand».

ПІДХІД ДО ПРИБИРАННЯ БАРІВ ТА КАФЕ:

   Для підтримки ідеальної чистоти в середніх і великих закладах одного або декількох штатних співробітників буде недостатньо. Потрібний рівень зможе забезпечити команда професіоналів. На жаль, утримання в штаті такої кількості висококласних фахівців задоволення досить дороге. Єдино правильним рішенням є договір з компанією про співпрацю. Заздалегідь домовлена ​​періодичність прибирання бару в Києві обійдеться набагато дешевше, а заклад буде відповідати існуючим нормам гігієни і чистоти.
   Крім цього, компанії мають власну високотехнологічну техніку для проведення різних робіт з прибирання барів. Це звільняє власника закладу від придбання дорогого устаткування і його постійного технічного обслуговування. Всі ці турботи бере на себе клінінгова компанія.
   До прибирання кафе в Києві або іншого типу закладу громадського харчування особливий підхід. Це пов'язано з тим, що в більшій частині приміщень йде постійний потік відвідувачів. Отже, щоб виключити тривале закриття необхідно виконати весь обсяг робіт максимально швидко.

ПРИ ЦЬОМУ:

     • Використовувати безпечні засоби для чищення та миття поверхонь;
     • Дотримуватися певну послідовність виконання;
     • Врахувати особливості призначення приміщень та інші комунікаційні складності.
Достатня кількість співробітників зможе дуже оперативно виконати прибирання кафе в Києві, дотримуючи всі технологічні особливості.

ТАКОЖ ВАРТО ВІДЗНАЧИТИ, ЩО В КЛІНІНГОВОМУ ПРОЦЕСІ ПРИМІЩЕНЬ ВИКОНУЄТЬСЯ:

     • Видалення пилу зі всіх наявних поверхонь;
     • Чищення обладнання в спеціальних приміщеннях;
     • Миття підлогового покриття, поверхонь зі скла тощо.

ПЕРЕВАГИ КЛІНІНГОВОЇ КОМПАНІЇ «GRAND»

   Необхідність в повномасштабній і якісному прибиранні на об'єктах громадського харчування цілком обгрунтована. Наша компанія має необхідні людські та технічні ресурси, завдяки яким навіть прибирання кафе в Києві великої площі буде виконана максимально швидко. Використання екологічно чистих чистячих засобів дозволить негайно відновити роботу закладу і обслуговувати клієнтів.
   Індивідуальний підхід до клієнтів забезпечує довгострокове співробітництво на взаємовигідних умовах.

МИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:

     • Зручне для клієнта час проведення прибирання;
     • Індивідуальний графік (визначення періодичності, виконання за заявкою та ін.);
     • Заздалегідь певну кількість робіт;
     • Привабливу цінову політику на клінінгові послуги.

Ми зможемо подбати про чистоту у вашому барі чи кафе. При цьому вам достатньо лише зателефонувати нам. Прибирання кафе в Києві триватиме мінімальну кількість часу, що забезпечить отримання максимального прибутку. Ви зможете прийняти всіх клієнтів, які прийшли.

Наши клиенты: