logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

Прибирання магазинів і торгових центрів

ПРИБИРАННЯ МАГАЗИНІВ І ТЦ КИЇВ

   Прибирання торгових центрів, Київ - це комплекс дій, які допомагають очистити приміщення від забруднень, пилу та сміття. Чистий магазин або бутік - це запорука успішної торгівлі і комфортне робоче місце. Щоб підтримувати порядок у залі, де знаходиться продукція, слід прибирати регулярно. Для цієї мети роботодавці часто наймають прибиральницю. Але чи може вона впоратися з роботою належним чином? Не завжди її знань і досвіду вистачає для подолання складних робіт. Для подібних завдань варто користуватися послугами клінінгових фірм.
   Ми радимо скористатися послугами нашої компанії, так як прибирання торгових центрів - наш профіль. Ви можете оцінити наш сервіс і замовити послуги в зручний для Вас час. Досвідчена команда виконує роботу якісно, ​​швидко, акуратно, не ставлячи зайвих питань, і не порушує робочий процес.
   Прибирання проводиться регелярно по соглосовоному графіком або одноразово.

НАШІ ФАХІВЦІ ПРОВОДЯТЬ НАСТУПНІ ПОСЛУГИ:

     1. Частка підлогових покриттів;
     2. Хімчистка меблів;
     3. Миття вікон, вітрин, стелажів, дверей;
     4. Наведення порядку в санвузлах, дезінфекція;
     5. Мийка підлог будівлі, полірування металевих, скляних і хромованих елементів;
     6. Догляд за урнами, утилізація сміття;
     7. Усунення пилу з меблів.

   Також ми проводимо щоденну, підтримуючу прибирання, до якої входять такі послуги як: підмітання тротуарів, вологе прибирання головного входу, усунення випадкових забруднень у місцях загального користування, наведення порядку у ліфтах і службових приміщеннях.
   Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами, отримати всю необхідну інформацію та замовити необхідну послугу. Люди нашої компанії відрізняються ввічливістю, акуратністю, професіоналізмом, серйозних відносин до своєї роботи, вони швидко фокусують свою увагу на різних нюансах прибирання та успішно долають всі труднощі.

Наши клиенты: