logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

ПРИБИРАННЯ ПІД'ЇЗДІВ І БАГАТОПОВЕРХОВИХ БУБИНКІВ КИЇВ

   На жаль, сьогоднішній стан під'їздів у Києві бажає кращого. Не завжди житлово-комунальні організації беруть на себе обов'язки з благоустрою будівель. Найчастіше мешканці самі повинні вирішувати проблему прибирання під'їздів. На щастя, на допомогу завжди приходять професіонали клінінгової компанії.

ЧИСТО ТАМ, ДЕ ПРИБИРАЮТЬ:

   Відносно під'їздів і місць з великою прохідністю знаменита прислів'я «чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять» не діє. Прибирання під'їздів необхідна в будь-якому випадку, тому що залишається бруд від взуття, пил, та інші подібні забруднення, які не залежать від поведінки людей.
   Звичайно, від відвідувачів багатоповерхівок також залежить стан приміщення. Нерідко молодь в якості розваг, залишають папірці, етикетки та інше сміття на сходинках, поштових скриньках. Виключити це практично неможливо, винуватців також не знайти. Що ж робити в такому випадку? Далі забруднювати приквартирного територію? Вихід є! Фахівці клінінгової компанії з професіоналізмом підійдуть до такого питання, як прибирання під'їздів, Київ.

ПРИБИРАННЯ - СПРАВА ТОНКА:

   Процес збирання під'їзду не укладається тільки лише в митті сходинок і очищення будівлі від сміття. Спеціалізована чистка увазі цілий комплекс заходів, спрямованих на благоустрій будівель у місті. Прибирання багатоповерхових будинків складається з:
     1. Сухе, вологе очищення сходів і прольотів між поверхами;
     2. Очищення вікон від пилу і забруднень;
     3. Прибирання ліфта, якщо він є;
     4. Спасіння від усталеного запаху сигаретного диму;
     5. Видалення рекламної продукції з дверей і стін під'їзду;
     6. Позбавлення стін, перил, сходинок від в'їдаються забруднень, жувальної гумки, недопалків та іншого специфічного сміття.
Це лише частина заходів, які передбачає прибирання багатоповерхових будинків, Київ. Докладний перелік послуг, що надаються клінінгової компанією, обговорюється в кожному окремому випадку. Бажано, попередньо оглянути приміщення фахівцем для визначення спектру дій з професійної точки зору.


ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ:

Чому багато жителів столиці замовляють професійну прибирання багатоповерхових будинків? Переваги клінінгової компанії:
     • Застосування виключно спеціалізованих засобів для чищення під'їздів, методів виведення певного типу плям;
     • Сухе та вологе прибирання будівель є обов'язковим атрибутом для забезпечення здоров'я проживаючих;
     • Послуги професіоналів можливо замовити в будь-який район Києва. Прибирання під'їздів здійснюється згідно заздалегідь обговореним графіком;
     • Можливо замовити послуги фахівців як для здійснення одноразової послуги, так і для регулярного чищення будівель.
Одного разу звернувшись в нашу компанію, однією з надаваних послуг якої є прибирання під'їздів Київ, жителі неодмінно відчують різницю в якості результату роботи фахівців

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО:

   Наші фахівці з готовністю приступлять до нових об'єктів в місті Київ. Прибирання багатоповерхових будинків - справа копітка, до нього потрібно підходити з професіоналізмом і багаторічним досвідом роботи. Наші спеціалізовані технічні працівники надають:
     1. Якісну недорогу прибирання будинків та інших приміщень з великою прохідністю;
     2. Використання спеціальних засобів для очищення приміщень від бруду та пилу;
     3. Позбавлення від сміття, недопалків, тютюнового диму, рекламних оголошень на стінах під'їзду;
     4. Можлива дезінфекція приміщення.
Ми працюємо на результат, нам дуже важливо бачити щасливі задоволені обличчя мешканців після проведення процедури прибирання. Адже тільки подяку наших замовників спонукає нашу компанію на все нові досягнення та розширення надання послуг в плані прибирання приміщень!

Наши клиенты: