logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ ПОТОПІВ КИЇВ

   Причиною виникнення потопу може бути банальна поломка пральної або посудомийної машини або ж відкритий кран. При цьому вода може завдати значної шкоди і привести до значних масштабів, якщо своєчасно не почати ліквідацію наслідків. Прибирання після потопу буде якісною, якщо звернутися в спеціалізовану компанію, якою є «Grand» в Києві.

Самостійна ліквідація наслідків має сенс?

   У разі підтоплення власник приміщення може спробувати своїми силами повернути первозданний вигляд всіх кімнатах. Така можливість є, у разі незначною локалізації. За умови, що вплив води на меблі, підлогове покриття мінімальні, а воду можна вибрати досить швидко. У такому випадку можна обійтися своїми силами і не залучати співробітників клінінгової компанії.
У разі масштабного потопу просто не вийде усунути наслідки самому. Велика кількість води потрібно прибрати максимально швидко, щоб вплив на меблі та інші елементи була мінімальною.

ЩОБ ЦЮ УМОВУ ВИКОНАТИ НЕОБХІДНО:

     • Мати кваліфікацію проведення подібних робіт;
     • Наявність спеціальної техніки, здатної усунути воду і вологу.
     • Використовувати професійні дезінфікуючі засоби.

   Виходячи з цього, можна зробити висновок, що тільки спеціалізовані клінінгові компанії здатні виконати великий обсяг робіт за дуже короткий термін з прибирання після потопу в Києві. У них є всі необхідні складові, щоб оптимально швидко привести житлову або нежитлову площу до нормального стану. Для торговельної або складської галузі час має більш вагоме значення. Зупинка будь-якого з процесів на тривалий термін призводить до втрати прибутку. Залучення фахівців з клінінгової компанії «Grand» дозволить максимально скоротити термін простою бізнесу.

ОСНОВНІ ЕТАПИ ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ ПОТОПУ:

   Існує певний порядок проведення збиральних робіт, який гарантує якісне усунення і виключення пошкодження майна в процесі їх проведення. Першим етапом є відведення накопичилася води. Залежно від ситуації використовуються електричні або бензинові насоси. При цьому дотримуються всі заходи і правила безпеки.
   Після цього фахівці приступають до прибирання сміття. Цей етап виконується негайно після відкачування води. За допомогою спеціального обладнання все сміття збирається і утилізується. На цьому етапі також вся площа дезінфікується. Це дозволяє уникнути надалі розвиток різного роду цвілі і гнилизни на поверхнях приміщення і предметів, які зазнали впливу води.
Для зниження рівня вологості до норми застосовується спеціальна техніка. Завдяки інноваційним технологіям сам процес займає мінімум часу. Вплив на поверхні максимально щадне, що дозволить зберегти обробку і підлогове покриття.
   Після заздалегідь визначеного періоду провітрювання проводиться дезодорування приміщення. Усуваються всі сторонні запахи, а атмосфера буде така ж, як до непередбаченого обставини.
Звернувшись в нашу компанію, ви гарантовано отримаєте приміщення в чистому і прибраному вигляді. Прибирання після потопу в Києві буде проведена з використанням екологічно чистих і ефективних засобів. Це виключає негативний вплив на співробітників або мешканців вже відразу після її проведення. Оперативність і доступна цінова політика на послуги вас порадують.

Наши клиенты: