logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ ПОЖЕЖІ КИЇВ

   Серед непередбачених ситуацій найбільш руйнівними є пожежі. Вірогідність їх виникнення значно збільшується через наявність значної кількості електрообладнання та техніки. В офісі або магазині навіть при наявності надійної пожежної сигналізації ушкодження можуть бути дуже значними. Найскладніше в подібних ситуаціях це усунення наслідків впливу вогню.
   Відновити первинну флору зможе лише професійне прибирання після пожежі. Це дуже копітка робота, яка вимагає значних зусиль і досвіду виконання подібних завдань. При цьому варто відзначити, що звичайне миття підлог або витирання пилу будуть виконуватися вже лише на заключному етапі.

ДО ЦЬОГО МОЖЕ ЗНАДОБИТИСЯ:

     • Розбір завалів (різні конструкції в приміщенні, меблі, предмети побуту та ін.);
     • Чищення елементів інтер'єру від кіптяви і запахів горіння (у тому числі меблів що уціліла);
     • Усунення предметів, які відносяться до категорії небезпечних;
     • Усунення плям, золи та багато іншого.


Ці малопривабливі операції. Можна виконати і самостійно, але при цьому не гарантій що буде завдано шкоди здоров'ю. Тому краще залучити професіоналів, які знаю як правильно і безпечно це your ava.phpсделать.

Успіх самостійної прибирання під питанням

   У кожного є вибір у питанні ліквідації наслідків пожежі. Один з варіантів полягає в самостійній прибиранні. Це буде цілком доречно, якщо спалах мало невелику локалізацію і пошкодження незначні. У такому випадку можна заощадити кошти і виконати самостійно всі операції. Якщо ж пожежа характеризувався значними масштабами і є значні матеріальні втрати, то без допомоги професійного клінінгу не обійтися.
   Другий варіант рішення - виклик фахівців. Вони впораються з будь-якою ситуацією в максимально короткі терміни. Потрібно відзначити, що їх притягувати потрібно максимально швидко після гасіння пожежі. У результаті їдкий запах гару не вбереться в поверхні, що трохи спростить завдання фахівцям. Отже, витрати будуть менше.

Оперативність - основна вимога при ліквідації наслідків пожежі

   У Києві прибирання поле пожежі нашими фахівцями буде виконана максимально швидко. Для цього є необхідне технічне оснащення, сучасні засоби для очищення будь-яких поверхонь і матеріалів, а також кваліфікований персонал.
   Сучасні елементи інтер'єру після впливу вогню можуть виділяти дуже шкідливі речовини, які шкодять здоров'ю людини. Саме тому, навіть якщо вогонь ліквідовано, необхідно в найкоротші терміни всі предмети видалити його у безпечне місце. Оперативність відіграє дуже важливу ролі при виконанні прибирання після пожежі.

МАКСИМАЛЬНО ШВИДКО ПОТРІБНО ВИКОНАТИ НАСТУПНІ ЕТАПИ:

     • локалізувати і вивезти утворився сміття;
     • Предмети інтер'єру, побутову техніку, меблі, яка збереглася очистити від кіптяви;
     • Усунути запах горілого в приміщенні за допомогою озонування.

У результаті будуть створені умови для проведення наступного етапу збирання.

ПЕРЕВАГИ КЛІНІНГОВОЇ КОМПАНІЇ «GRAND»

Звернувшись до нас за допомогою, ви можете бути впевнені, в оперативності та якості виконання прибирання після пожежі в Києві. Вже багато клієнтів оцінили високий рівень сервісу.


ТАКОЖ НЕОБХІДНО ВИДІЛИТИ ОСОБЛИВОСТІ В ПІДХОДІ ДО ВИКОНАННЯ БУДЬ-ЯКОГО ТИПУ ПРИБИРАННЯ:

     • Застосування екологічно чистих миючих і чистячих засобів;
     • Сучасне технічне оснащення, яке дозволяє в рази прискорити усунення плям,
     • Демократичні ціни, які обговорюються індивідуально.

Наши клиенты: