logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

ПРИБИРАННЯ РЕСТОРАНІВ КИЇВ

   Успішний і респектабельний ресторанний або готельний бізнес зобов'язаний піклуватися про те, щоб в залах для гостей, в кухонних і підсобних приміщеннях зберігати ідеальну чистоту. Вона є невід'ємним елементом якісного сервісу. Відповідні стандарти закладені в прийняті державні норми гігієни до закладів громадського харчування.
Щоб у ресторані було завжди чисто можна піти декількома шляхами:
     • Наймати персонал (прибиральниць), які б регулярно робили вологе прибирання, а раз на кілька тижнів проводилася поглиблена санітарна обробка всіх приміщень і обладнання. Недолік такого підходу закладений у непрофесійному підході до прибирання, відсутності ефективних і сучасних засобів очищення і супутніх процедур.
     • Довірити прибирання ресторанів спеціалізованої клінінгової компанії. Спеціально навчені фахівці, озброєні сучасним обладнанням і засобами, приберуть будь-яке приміщення куди більш якісніше, ніж технічка з шваброю і віником.

ПОСЛУГИ КЛІНІНГОВОЇ КОМПАНІЇ «GRAND»

   Прибиранням ресторанів у Києві вже не перший рік займається професійна команда «Grand». За довгий час бездоганного обслуговування придбаний величезний досвід в організації і технології даного сервісу, завдяки всі необхідні клієнту роботи проводяться на високому професійному рівні.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО НАШИМ ЗАМОВНИКАМ?

     1. Очищення м'яких меблів від пилу і різного роду харчових і хімічних забруднень. Це крісла, пуфи і дивани з шкіряною, матерчатой ​​і дерматиновій оббивкою. Працюємо з будь-якими елементами ресторанного інтер'єру.
     2. Мийка віконних конструкцій, дзеркальних поверхонь, вітрин та фасадів будь-якої площі.
     3. Глибоке очищення килимових покриттів із синтетичних та натуральних тканин. Мийка глянсових і матових покриттів з будь-якого матеріалу.
     4. Також чистимо жалюзі, гардини і драпіровку, фіранки та штори.
     5. Проводимо комплексні заходи щодо дезінфекції приміщень різного призначення (зали, кухні та інше);
     6. Робота з обладнанням. Очищення поверхонь, робочих елементів духових шаф, грилів, печей, холодильників.
     7. Обслуговування вентиляційних систем, каналів, витяжок і решіток;
     8. Чистий санвузол основа якісного сервісу в будь-якому поважаючому себе закладі громадського харчування. Ми забезпечуємо його регулярне прибирання на постійній основі.
     9. Проблема вивозу сміття актуальна для будь-якого виду господарювання. Особливо це стосується ресторанів, де відходи в процесі готування страв накопичуються в значних кількостях за короткі проміжки часу. Щоб ні в кого не боліла голова, замовте послугу вивозу сміття зі зручною для вас періодичністю у клінінгової компанії «Grand».
     10. Якщо в процесі діяльності ресторанного комплексу генерального прибирання недостатньо, можна вдатися до послуги постійного обслуговування зі зручною для вас періодичністю.

ЗАМОВИТИ ПРИБИРАННЯ В «GRAND»

   Якщо заклад громадського харчування, яким ви володієте, знаходиться в місті Київ, прибирання ресторанів від клінінгової компанії «Grand» - це якраз те, що вам необхідно. Наша місія в тому, щоб допомогти вам забути, що таке проблеми з брудом та сміттям назавжди, не переплачуючи за послуги ніколи не зайві кошти.
Щоб скористатися нашими послугами, потрібно зробити кілька простих кроків:
     • набираєте одні з телефонних номерів, вказаних на головній сторінці нашого сайту;
     • запрошуєте нашого фахівця на місце і обумовлюєте з ним обсяг робіт, їх специфіку і термін виконання. Призначаєте час початку обслуговування.
     • відпочиваєте або займаєтеся важливими справами, поки наші співробітники над прибиранням вашого приміщення;
     • здійснюєте оплату за фактом здачі замовлення і насолоджуєтеся ідеальною чистотою.

Наши клиенты: