logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

ПРИБИРАННЯ СКЛАДСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ КИЇВ

   Складські приміщення є притулком для товарів, які проходять шлях від виробника до споживача. Продукція повинна зберігатися в ідеально чистому приміщенні для заощадження первозданного вигляду. Якщо склад, завжди прибраний і чистий, Ви знаходите задоволених клієнтів і будуєте хорошу репутацію.
   Прибирання складських приміщень, Київ - це не просте завдання, тому що подібні місця відрізняються величезною простором, безліччю стелажів і не завжди є можливість водопостачання. Вирішити подібні проблеми може наша компанія, у якої багато однорічний досвід, вміння, кваліфіковані співробітники і необхідні засоби для кнінінга. Ми проводимо комплексне прибирання складських приміщень на постійній і разовой основі, включаючи виконання післяремонтних робіт, для яких у нас є спеціальна техніка. Наша робота проводиться відмінними клінерами за невеликий час за ціною, яка не залишить Вас байдужими. Дороге європейське обладнання, якісна хімія та решту необхідних коштів, які можуть боротися зі специфічними забрудненнями, такими як виробнича пил і в'їлося масло, є у нас в запасі.
   Прибирання складських приміщень включає в себе цілий цикл різних робіт. Наша команда бореться з різними забрудненнями, з якими не можуть впоратися прості працівники. Приміром, людям, у яких немає спеціальної кваліфікації - не дозволено займатися очищенням вікон на висоті, згідно техніки безпеки. Ми ж очищаємо високі стелі, лампи, натираємо паркет, проводимо дезінфекцію, усуваємо неприємні запахи, виробляємо очищення вентиляції, різного устаткування, опалювальних систем і здійснюємо інші види прибирання. Залежно від призначення складу, ми підбираємо певні технології, дотримуємося методику і техніку безпеки, проводимо роботи акуратно, ретельно і якісно.

Наши клиенты: