logo notel                         

(044) 384 24 28

(066) 458 51 57 

(067) 999 25 24

           logo 24h

 ball 

 

 

flag rus2flag eng2flag ukr2

 

ball


akciya

ПРИБИРАННЯ ЗАВОДШВ

З усіх різновидів клінінгових робіт, прибирання заводів вважається найбільш трудомісткою і багатоплановою. Це пов'язано з тим, що експлуатовані виробничі площі найшвидше накопичують велику кількість відходів виробництва, які можуть мати самі різні розміри і вагу. Для обслуговування заводських приміщень особливого значення набуває наявність спеціальної техніки та особливо потужних засобів видалення різних промислових забруднень. На харчових підприємствах часто виникає потреба в тотальній чищенні не тільки приміщень, але і потужностей, їх якісна дезінфекція. У цьому процесі задіяний великий, спеціально навчений персонал, озброєний сучасними технічними засобами.
«Grand» - одна з провідних компаній у цій сфері, що добре зарекомендувала себе в наданні такої послуги як прибирання заводів у Києві.

ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ:

Столиця є великим промисловим центром, де розташовано багато підприємств, що працюють в різних виробничих галузях. Для задоволення санітарних вимог на величезних площах можливостей декількох прибиральників зі швабрами далеко недостатньо. Багато компаній переконалися в перевагах співпраці з професійною клінінгової компанією, якою є сервіс прибирання «Grand». У число надаваних послуг з прибирання заводів входять наступні:
• вивезення будівельного сміття і виробничих відходів;
• завдяки наявності ефективних хімічних засобів наші співробітники за короткий період виведуть самі застарілі плями і бруд з будь-яких поверхонь, не пошкоджуючи їх;
• професійно виконуємо мийку високих скляних фасадів та систем освітлення на стельових перекриттях з використанням спеціальної техніки;
• після ремонту або будівельних робіт приведемо в порядок приміщення і підготуємо їх для встановлення обладнання та початку робочого процесу;
• вже давно доведено, що чистота на робочому місці в рази підвищує продуктивність праці. Ми виконуємо одноразову або регулярну прибирання виробничих приміщень будь-якого призначення. Графік обмовляється в відповідниками до потреб і побажань клієнта;
• якісне очищення технічних комунікацій та обладнання від накипу, окалини і різного роду забруднень.
• глибоке очищення плитки і підлог, покритих бетонною стяжкою та іншими видами підлогових покриттів.

ЧОМУ ВАРТО ПРАЦЮВАТИ З НАМИ?

За роки роботи ми напрацювали безцінний досвід з організації роботи клінінгового сервісу і успішно конкуруємо на цьому ринку. Клієнти, що користуються нашими послугами, виділяють кілька основних достоїнств компанії «Grand»:
• Високий професійний рівень підготовки всього персоналу, що дозволяє оперативно вирішувати будь-які виробничі завдання, пов'язані з прибиранням. Ініціативність і бездоганна чесність кожного співробітника. Злагоджений колектив працює чітко без затримок і організаційних нестикувань. Кожен співробітник проходить курс навчання і регулярні тести на професійну придатність.
• Якість прибирання в багато залежить від застосовуваного обладнання. Наша компанія вже Nn33kchp4fEдавно користується оригінальної збиральною технікою від торгової марки Karcher німецького виробника. Вони відрізняються надійністю, функціональністю, мають автономні джерела живлення, що дозволяє працювати в знеструмлених приміщеннях. Техніка також дає можливість справлятися з великими обсягами робіт.
• Застосовуємо виключно безпечні для людей і тварин чистячі засоби (що не містять фосфати). Вони мають відповідні сертифікати і пройшли відповідну перевірку. Ми піклуємося про безпеку і здоров'я наших замовників.

Прибирання заводів від компанії «Grand» до ваших послуг.

Наши клиенты: