ХІМЧИСТКА

Популярні питання з хімчистки

Вам потрібно всевільно зателефонувати або написати нам. І у зручний для вас час наш менедже з брегадою буде у Вас.

Як ВИ захочете. Ви можете бути присутніми при збиранні. Або займається своїми справами. Вас завжди наші менеджери наберуть за годину до закінчення робіт.

Ні. Наша бригада клінерів завжди приїжджає з миючими засобами, обладнанням, сходами та витратними матеріалами (мочалки, рукавички і т.д.).

Наш персонал має багаторічний досвід роботи.

Зазвичай прибирання відбувається за 6-8 годин.

Ні. Ми працюємо по всій Київській області..

Ми використовуємо лише екологічно чисті засоби

Kärcher-Buzil-Kiehl

ХІМЧИСТКА

Що робити, якщо вам потрібно швидко і повністю вивести плями, що в'їлися та складні забруднення? У такому разі набагато доцільніше відразу звернутися за допомогою до професіоналів, ніж намагатися впоратися із забрудненням самостійно та застосовувати «бабусини» методи. Самодіяльність може призвести не тільки до того, що плями банально залишаться на своїх місцях, а й повністю зіпсувати дорогу річ чи покриття.

Читати далі Послуги професійної хімчистки у Києві надає компанія Grand. Ми використовуємо спеціальні високоефективні засоби, ретельно підбираємо їх для кожного окремого типу забруднень, маємо у своєму розпорядженні професійне обладнання, що чистить, і вміємо правильно використовувати його.

ПРОФЕСІЙНА ХІМЧИСТКА ВАРТІСТЬ

Ціна хімчистки залежить від площі та характеру забруднень, особливостей матеріалу, з яким буде проводитися робота, необхідності використання тих чи інших професійних засобів для чищення. Загалом хімчистка килимів Київ від компанії Grand залишається доступною, адже у своїй роботі ми орієнтуємося насамперед на потреби клієнтів. Звертаючись до професіоналів та довіряючи їм завдання виведення плям, клієнти отримують:
  1. Гарантію безпеки для всіх видів покриттів та матеріалів обробки.
  2. Професійна хімчистка проводиться з використанням спеціальних високоефективних, але при цьому безпечних засобів, розроблених спеціально для ефективного очищення покриття без шкоди для нього..
  3. Також безпека меблів та килимових покриттів залежить від професіоналізму працівників хімчистки, які мають грамотно використовувати хімічні реагенти..
  4. Позбавити себе тривалого очікування повної просушування. М'які меблі або килим будуть сохнути дуже довго, якщо спробувати вивести плями в домашніх умовах і використовувати мильні розчини та подібні засоби. У розпорядженні фахівців – спеціальне обладнання для очищення сухим способом, за допомогою якого можна видалити навіть глибоко в'їлися частинки пилу і бруду і при цьому запобігти сильному промокання матеріалу.
  5. Виключити усадку та пов'язану з цим деформацію матеріалу. До усадки найчастіше призводить мокра обробка і до неї схильні матеріали, які не пройшли спеціальну обробку на етапі виробництва меблів або килимового покриття.
  6. Повністю позбутися будь-яких видів забруднень, у тому числі складних, застарілих і плям, що в'їлися..
  7. Професійні хімічні засоби розроблені спеціально для боротьби з найскладнішими забрудненнями, компоненти активної форми проникають глибоко у структуру матеріалу, виводять молекули бруду, не ушкоджуючи тканину чи ворс.
Заощадити час. Спроби вивести забруднення в домашніх умовах не лише малоефективні, а й забирають чимало часу. Якщо ви звернетеся до професіоналів з компанії Grand, ми виведемо навіть найскладніші забруднення за короткий термін.

Замовити Хімчистку

Виїзд менеджера безкоштовно.

Для оцінки та вартості фронту робіт.

Люди найчастіше замовляють

Хімчистка килимів
95%
Хімчистка ковролінів
90%
Хімчистка м'яких меблів
85%

Фото наших робіт

Невеликий перелік робіт

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

01

Замовити послугу

Можна онлайн у нас на сайті або зателефонувати нам. Наші менеджери уточнять деталі. Озвучать вартість.

02

Виконання робіт

У домовлений день та час наша бригада буде у Вас. З усім своїм обладнанням та витратними матеріалами. Ми виконаємо якісний клінінг.

03

Оплата

Після завершення прибирання.

ЩО ПРО НАС КАЖУТЬ.

Відгуки наших клієнтів

Замовляла збирання будинку. Була дуже вражена роботою компанії. Забрали вище всякої похвали. Велике спасибі рекомендуватиму всім своїм знайомим.

Наталія Осадчюк Домогосподарка

Перший раз користувалася послугами клінінгової компанії. Все дуже сподобалося. Прибрали у кожному куточку будинку. навіть не було до чого предратся) Спасибі величезне за якісне прибирання. Буду й надалі користуватися вашими послугами.

Оксана Сметанюк Домогосподарка

Прибирання після ремонту = страшна справа. Дякуємо великому Олександру та двом Юліям, за професіоналізм та старання!

Галина Василівна Домогосподарка

Замовили прибирання офісу (UKSPAR). Залишилися дуже задоволені. Хлопці молодці. Раджу.

В'ячеслав SEO Фахівець

Дуже багато разів користувався послугами компанії завжди задоволений їхньою роботою. Вони добре підібраний персонал. Правильний підхід до роботи а також що дуже важливо хороші миючі засоби та техніка. Дякуємо за якісну багаторічну роботу. З вами завжди приємно працювати.

Сергій Поліщюк Бізнесмен

ЗАМОВИТИ ПРИБИРАННЯ