ПРИБИРАННЯ БУДИНКІВ

ВИДИ ПРИБИРАННЯ БУДИНКІВ КИЇВ

Комплексне прибирання будинку

Генеральна;
Після будівельна;
Після пожежі;
Після потопу.

Повноцінний виїзд бригади

У домовлений час та дату. Приїжджає бригада клінінгістів. Зі своїм обладнання, миючими засобами та витратними матеріалами.

Підтримка Прибирання Будинки

Послуги покоївки.

Виїзд однієї людини

У домовлений час та дату. Приїжджає одна людина з миючими засобами та видатковими майєріалами.

Ми використовуємо лише екологічно чисті засоби

Kärcher-Buzil-Kiehl

Популярні питання щодо прибирання будинку

Вам потрібно всевільно зателефонувати або написати нам. І у зручний для вас час наш менедже з брегадою буде у Вас.

Як ВИ захочете. Ви можете бути присутніми при прибиранні. Або займається своїми справами. Вас завжди наші менеджери наберуть за годину до закінчення робіт.

Ні. Наша бригада клінерів завжди приїжджає з миючими засобами, обладнанням, сходами та витратними матеріалами (мочалки, рукавички тощо).

Наш персонал має багаторічний досвід роботи.

Зазвичай прибирання відбувається за 6-8 годин.

Ні. Ми працюємо по всій Київській області..

Прибирання будинків

ПРИБИРАННЯ БУДИНКУ

Останнім часом дедалі більше міських жителів переїжджають за межі мегаполісу. Однак у таких величезних будинках досить проблематично підтримувати чистоту, особливо для сім'ї із маленькими дітьми. Щоб заощадити ваше Час на регулярні прибирання приміщення, компанія Grand надає потрібну послугу – генеральне прибирання будинків, ціна якої залежить від кількості кімнат та масштабів організованого процесу.

Читати далі

Як головний арсенал – сучасна техніка та різні миючі засоби високої якості. Застосування гіпоалергенної хімії дозволяє уникнути розвитку алергічних захворювань у дорослих та дітей.

КОМПЛЕКСНЕ ЗБИРАННЯ ПРИБИРАННЯ БУДИНКУ

За бажанням клієнта група професіоналів може додатково провести прибирання будинку Київ у дитячій кімнаті та інших приміщеннях в особняку. Процес прибирання не змусить вас довго чекати. Команда професіоналів працює на швидкість, коли це не ігноруе показники якості. Використання сучасної потужної техніки з різними насадками, допоможе позбутися пилу і бруду навіть у важкодоступних місцях. Кожен кут, місце під ліжком та диваном, простір за шафою – все буде очищено від пилоподібних частинок та мікробів.

Бригада фахівців здатна швидко та якісно прибрати величезний особняк на кілька поверхів та закінчити власну роботу точно у вказані терміни.

ПРОФЕСІЙНИЙ КЛІНІНГ БУДИНКУ

Наша фірма вже протягом багатьох років працює у сфері клінінгових послуг, удосконалюючи власні підходи та якість прибирання будинків. Ми цінуємо власну репутацію, тому завжди прислухаємося до основних побажань, як постійних, і нових клієнтів.

Всі речі та предмети меблів будуть у цілості та безпеці. Наші клінери – акуратні та уважні, завжди враховують особливості матеріалів, з яких виконані ті чи інші меблі. В результаті, вдається підібрати найбільш оптимальні засоби для очищення поверхні. Кожен клієнт має можливість скористатися першокласним сервісом фірми Grand.

Комплекс послуг включає:

  1. прибирання підлоги;
  2. допомога у рятуванні від розлучень на вікнах, полірування дзеркальних поверхонь та люстр;
  3. миття всіх приміщень від пилу та бруду;
  4. дезінфекція сантехніки;
  5. усунення плям на м'яких меблів або килимових покриттях;
  6. миття кахлю від жирових нальотів у санвузлі та на кухні.
  7. прибирання санвузла;
  8. Хімчистка.

Організоване прибирання будинку Київ, вартість якого вказано на сайті, допоможе утримувати заміський будинок у чистоті та повному порядку. Замовник може самостійно вибрати відповідний варіант: ЕКО прибирання, генеральне чищення, приведення у порядок після ремонту. Крім того, клінери організовують повноцінне миття всього будинку, приїжджаючи суворо в обумовлений час, незалежно від свят.

Замовити Прибирання Будинки

Виїзд менеджера безкоштовно.

Для оцінки та вартості фронту робіт.

Люди найчастіше замовляють

Прибирання будинку (комплекс)
95%
Миття вікон (без прибирання будинку)
80%
Хімчистка (при прибиранні будинку)
90%
Прибирання будинків Київ

Фото наших робіт

Невеликий перелік робіт

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

01

Замовити послугу

Можна онлайн у нас на сайті або зателефонувати нам. Наші менеджери уточнять деталі. Озвучать вартість.

02

Виконання робіт

У домовлений день та час наша бригада буде у Вас. З усім своїм обладнанням та витратними матеріалами. Ми виконаємо якісний клінінг.

03

Оплата

Після завершення збирання.

ЩО ПРО НАС КАЖУТЬ.

Відгуки наших клієнтів

Замовляла збирання будинку. Була дуже вражена роботою компанії. Забрали вище всякої похвали. Велике спасибі рекомендуватиму всім своїм знайомим.

Наталія Осадчюк Домогосподарка

Перший раз користувалася послугами клінінгової компанії. Все дуже сподобалося. Прибрали у кожному куточку будинку. навіть не було до чого предратся) Спасибі величезне за якісне прибирання. Буду й надалі користуватися вашими послугами.

Оксана Сметанюк Домогосподарка

Прибирання після ремонту = страшна справа. Дякуємо великому Олександру та двом Юліям, за професіоналізм та старання!

Галина Василівна Домогосподарка

Замовили прибирання офісу (UKSPAR). Залишилися дуже задоволені. Хлопці молодці. Раджу.

В'ячеслав SEO Фахівець

Дуже багато разів користувався послугами компанії завжди задоволений їхньою роботою. Вони добре підібраний персонал. Правильний підхід до роботи а також що дуже важливо хороші миючі засоби та техніка. Дякуємо за якісну багаторічну роботу. З вами завжди приємно працювати.

Сергій Поліщюк Бізнесмен

ЗАМОВИТИ ПРИБИРАННЯ