МИЙКА ВІКОН

ВИДИ МИЙКИ ВІКОН КИЇВ

Мийка вікон

Генеральна (сезонна);
Після будівельна;

Повноцінний виїзд бригади

У домовлений час та дату. Приїжджає бригада клінінгістів. Зі своїм обладнання, миючими засобами та витратними матеріалами.

Висотне миття вікон

Послуги альпініста.

Виїзд альпініста

У домовлений час та дату. Приїжджає альпініст з миючими засобами та витратними матеріалами.

Ми використовуємо лише екологічно чисті засоби

Kärcher-Buzil-Kiehl

Популярні питання щодо миття вікон

Вам потрібно всевільно зателефонувати або написати нам. І у зручний для вас час наш менедже з брегадою буде у Вас.

Як ВИ захочете. Ви можете бути присутніми при збиранні. Або займається своїми справами. Вас завжди наші менеджери наберуть за годину до закінчення робіт.

Ні. Наша бригада клінерів завжди приїжджає з миючими засобами, обладнанням, сходами та витратними матеріалами (мочалки, рукавички тощо).

Наш персонал має багаторічний досвід роботи.

Зазвичай прибирання відбувається за 6-8 годин.

Ні. Ми працюємо по всій Київській області..

мийка вікон

МИЙКА ВІКОН

Брудні, запилені вікна з темними розлученнями, пилом і павутиною можуть зіпсувати вигляд будь-якого навіть найчистішого приміщення. Своєчасне чищення вікон особливо актуальне у великих містах, зокрема, у Києві з великою кількістю заводів, щільним дорожнім трафіком. Всі ці фактори обумовлюють дуже швидке забруднення скла на вікнах будинків та офісів, фасадах, вітринах..

Читати далі

ЗАМОВИТИ МИЙКУ ВІКОН У КИЄВІ

Можна у компанії Grand. Ми підходимо до поставленого завдання комплексно і забезпечуємо повне, максимально ретельне очищення поверхні, що обробляється. Спочатку фахівці компанії проводять попереднє очищення стекол від масштабних забруднення і плям, потім переходять до миття рам і підвіконь, наносять спеціальні миючі засоби на скло, видаляють їх і просушують поверхню гумовим згоном. Ми підбираємо спеціальні ефективні засоби не тільки для стекол, але і для рам і підвіконь з ПВХ та натурального дерева, щоб унеможливити їх пошкодження та деформацію. Професійний підхід до поставленого завдання гарантує високий результат!

КОЛИ ВАРТО ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНЕ МИЙКУ ВІКОН ВІД КОМПАНІЇ GRAND?

  1. Якщо у вашому будинку чи магазині високі вікна чи вітрини. Помити скло великих розмірів підручними засобами непросто, але у розпорядженні наших фахівців знайдуться спеціальні подовжувальні штанги та все необхідне, щоб впоратися із завданням.
  2. Ваші вікна розташовані на великій висоті. Ризикувати і намагатися мити вікна самостійно, живучи на 20 поверсі, навіть якщо вони відкриваються всередину, однозначно не варто. До того ж іноді якісно помити вікна на високому поверсі вдається лише професійним альпіністам
  3. Вам потрібно вимити вікна взимку. Здавалося б, зимове миття мало чим відрізняється від миття в будь-яку іншу пору року. Але насправді це не так: щоб якісно та безпечно очистити вікна за мінусової температури, знадобляться спеціальні миючі засоби, які є лише у розпорядженні у професіоналів.

У РЕЗУЛЬТАТІ ДРУЖНОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЧИЩЕННЯ КЛІЄНТ ОТРИМАЄ:

  1. Чисте скло або вітрина в будинку, магазині, офісі або будь-якому іншому приміщенні
  2. Відсутність розлучень, неакуратних слідів, які часто залишаються після непрофесійного миття
  3. Ретельно очищені рами та підвіконня

ВАРТІСТЬ МИЙКИ ВІКОН

У компанії Grand залежить від площі скла, використовуваних миючих засобів, необхідності залучення альпіністів та інших факторів. Дізнатися, яку суму обійдеться мийка вікон або мийка вітрин Київ у вашому будинку, офісі, магазині або кафе можна, викликавши спеціаліста компанії Grand. Виїзд нашого співробітника абсолютно безкоштовний, його можна замовити на будь-який зручний час, щоб оцінити масштаби робіт та скласти точний кошторис.

Замовити Мийку вікон

Виїзд менеджера безкоштовно.

Для оцінки та вартості фронту робіт.

Люди найчастіше замовляють

Мийка вікон
95%
Прибирання та миття вікон
90%
Хімчистка та прибирання з мийкою вікон
85%

Фото наших робіт

Невеликий перелік робіт

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

01

Замовити послугу

Можна онлайн у нас на сайті або зателефонувати нам. Наші менеджери уточнять деталі. Озвучать вартість.

02

Виконання робіт

У домовлений день та час наша бригада буде у Вас. З усім своїм обладнанням та витратними матеріалами. Ми виконаємо якісний клінінг.

03

Оплата

Після завершення прибирання.

ЩО ПРО НАС КАЖУТЬ.

Відгуки наших клієнтів

Замовляла збирання будинку. Була дуже вражена роботою компанії. Забрали вище всякої похвали. Велике спасибі рекомендуватиму всім своїм знайомим.

Наталія Осадчюк Домогосподарка

Перший раз користувалася послугами клінінгової компанії. Все дуже сподобалося. Прибрали у кожному куточку будинку. навіть не було до чого предратся) Спасибі величезне за якісне прибирання. Буду й надалі користуватися вашими послугами.

Оксана Сметанюк Домогосподарка

Прибирання після ремонту = страшна справа. Дякуємо великому Олександру та двом Юліям, за професіоналізм та старання!

Галина Василівна Домогосподарка

Замовили прибирання офісу (UKSPAR). Залишилися дуже задоволені. Хлопці молодці. Раджу.

В'ячеслав SEO Фахівець

Дуже багато разів користувався послугами компанії завжди задоволений їхньою роботою. Вони добре підібраний персонал. Правильний підхід до роботи а також що дуже важливо хороші миючі засоби та техніка. Дякуємо за якісну багаторічну роботу. З вами завжди приємно працювати.

Сергій Поліщюк Бізнесмен

ЗАМОВИТИ ПРИБИРАННЯ